Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Co po studiach? Ścieżki kariery naszych absolwentów

Co po studiach? Ścieżki kariery naszych absolwentów

Z pewnością nurtuje Was czasem pytanie, co po studiach? Historie naszych absolwentów przeczą obiegowemu przekonaniu, że studia humanistyczne to wylęgarnia bezrobotnych. Najlepiej pokazują to losy naszych absolwentów - uznaliśmy więc, że po prostu oddamy im głos. Pracują w różnych instytucjach, podejmują rozmaite aktywności i wyzwania - wiele zawdzięczają własnej inicjatywie, ale także wiedzy wyniesionej ze studiów oraz nawiązanym w ISzA kontaktom i przyjaźniom. Sądząc z wypowiedzi, ścieżki zawodowe są dla nich źródłem satysfakcji.

Bardzo dziękujemy tym, którzy zechacieli podzielić się swoimi refleksjami. Jednocześnie zapraszamy do kontaktu wszystkich naszych byłych studentów, którzy chcieliby podzielić się swoim doświadczeniem zawodowym z młodszymi kolegami.

W pierwszym akapicie prosimy o zamieszczenie krótkiego biogramu z opisem kariery zawodowej (najważniejsze zajmowane stanowiska i zakres kompetencji, do których przydatna okazała się wiedza z zakresu filmoznawstwa i medioznawstwa). Można w biogramie zawrzeć też informację o temacie pracy magisterskiej i roku ukończenia studiów.

W drugim akapicie chcielibyśmy, aby napisali Państwo, czemu warto studiować filmoznawstwo i co jest dziś najważniejsze dla studenta oprócz wiedzy uzyskanej podczas studiów – co może być zdobyte dzięki filmoznawstwu, ale poza murami uczelni.

Byłoby nam też bardzo miło opatrzyć notkę Państwa zdjęciem, o które również prosimy.

Prosimy o kontakt i/lub przesyłanie materiałów na adres: anna.nacher@uj.edu.pl